O! Czyli Kim jest …

Witam Cię na mojej stronie

Joanna CiupekMam na imię Joanna i na samym początku pragnę Ci powiedzieć, że moja droga do pieniędzy nie była usłana różami. Jeśli myślisz, że da się osiągnąć wysokie wyniki bez pracy, to ta strona nie jest dla Ciebie.

Już od samego początku zmagałam się z problemami związanymi z brakiem umiejętności obsługiwania narzędzi internetowych, ponadto finansowo też nie było lekko.

Już jako dziecko wiedziałam, że aby móc pozwolić sobie na nieco więcej niż moi rówieśnicy musiałam pracować w wakacje, a tym bardziej, że moim rodzicom też się nie przelewało.

W 2006 roku wyszłam za mąż i razem z mężem prowadziliśmy działalność gospodarczą. Przez kilka lat całkiem dobrze sobie radziliśmy, biznes pomimo, że się nie rozwijał to jednak utrzymywał się na poziomie pozwalającym nam żyć w dość wysokim standardzie. Jednak w 2010 roku coś się zmieniło. Nasza działalność pomału przynosiła nam coraz to mniej pieniędzy. To zmusiło mnie do poszukiwania alternatywnego źródła dochodu. 

Słyszałam o różnych biznesach i wszelakiego rodzaju możliwościach do dorobienia dodatkowych pieniędzy, jednak na tym zawsze się kończyło. Nie byłam w stanie uwierzyć, że to możliwe, że można siedząc w domu zarabiać na życie.

Trwało to około czterech lat (uważam te lata za najbardziej stracone w moim życiu). Dopiero w 2014 roku odważyłam się zrobić pierwszy krok w stronę internetu i możliwości jakie on daje. Większość osób traktuje internet jako oazę do zabijanie czasu, podczas gdy inni zarabiają na tej oazie – pomyślałam „dlaczego ja mam nie być w tej drugiej grupie„. 

Pamiętam jak dziś swoje początki. Popełniłam chyba wszystkie możliwe błędy jakie można było popełnić. Z racji tego, że wiem co robić, aby tych błędów nie popełnić chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem, abyś od razu mogła wystartować ze swoim internetowym biznesem i cieszyć się z tej jakże pięknej formy zarabiania pieniędzy. 

Będę się tutaj dzielić wszystkim tym co potrzebujesz do stworzenia swojego internetowego źródła dochodu, a na sam początek przygotowałam dla Ciebie prezent w postaci ebooka „10 Zasad Do Stworzenia Kobiecego Biznesu w Sieci”,  w którym opisuję krok po kroku co powinnaś zrobić, aby rozpocząć swoją przygodę zarabiania w sieci.

Chciałabym również informować Cię na bieżąco o ważnych rzeczach, o których powinnaś wiedzieć przy tworzeniu własnego internetowego biznesu, dlatego stworzyłam elektroniczny biuletyn, na którym dzielę się najnowszymi informacjami i zasadami, o których nie możesz nie wiedzieć jeśli poważnie myślisz o tym, aby wejść w świat internetu i zarabiać za jego pomocą pieniądze.

Poniżej znajduje się formularz zapisu do biuletynu, gdzie jak tylko zobaczę, że się zapisałaś to natychmiast wyślę Ci w pierwszym kroku ebooka, o którym wspomniałam Ci wcześniej „10 Zasad Do Stworzenia Kobiecego Biznesu w Sieci”.

  Justin Schultz Womens Jersey